מקרקעין           

תכנון המס בעסקאות מקרקעין הנו חלק מהותי בתכנון עסקת מקרקעין. חוק מיסוי מקרקעין, התשכ"ג 1963, עובר שינויים רבים, ולאור כך, ישנה חשיבות עליונה להכיר היטב את שינויי החקיקה. משרדנו מטפל בעשרות תיקים בתחום המקרקעין מידי שנה וצבר ניסיון עשיר בתחום.

לעיתים קרובות הלקוח אינו מודע לזכויותיו שכן השינויים בחוק אינם תמיד נגישים וברורים. בעזרת בדיקת רקע מקיפה הכוללת שאלות עדכניות מבחינה משפטית ותכנון מס נכון, נוכל לחסוך לך סכומים משמעותיים.

 

צוואות וירושות

"הצוואה היא מסמך מיוחד במינו. היא מסמך משפטי, אך מסמך זה אינו חסר נשמה. הוא כמו מכתב אישי אחרון, ביטוי של משאלות, אהבות, רגשות, ואף חשבונות, היוצאים ממעמקי לבו של אדם המהרהר במותו ובמה שיקרה אחרי מותו ... כאן הנסיון האחרון שלו לעצב את חייהם של הנשארים אחריו ... כאן תקוותו האחרונה לחיות בזכרונם באהבה ובהכרת תודה.."

השופט טירקל ע"א 7735/02 עזבון המנוח ניסים אלבז ז"ל נ' אהל פז, פ"ד נח(3) 161, 165 2004.

אנו מאמינים כי יש בצוואה מן התחום האישי, הרגשי והרגיש. בהתאם לכך, בתהליך עריכת הצוואה אנו יורדים לפרטים הקטנים ומבטיחים שהצוואה תהיה מקיפה ככל האפשר, תוך פריסת המשמעויות והשלכותיהן בפני הלקוח וזאת על מנת להגשים את רצונותיו במלואם ובדיוקם.

 

ייעוץ משפטי שוטף

ייעוץ משפטי לחברות הכרחי מהשלבים המוקדמים של הקמת החברה, ובמהלך ניהולה השוטף. הגדרת היחסים בין השותפים בשלב ההקמה תשפיע על החברה ועל הצלחתה לאורך שנים ולכן חיוני לברר ולהכיר היטב את רצונותיהם של השותפים השונים ולהגדיר את החזון המשותף​​. בהמשך, קריטי ללוות ולהגן על חזון זה אל מול כל שינוי והתפתחות בחיי החברה.                      

משרדנו מלווה חברות מסחריות ושותפויות הכולל בין היתר עריכת מסמכי הקמת חברה, מסמכי התאגדות והסכמי מייסדים. בנוסף, המשרד מלווה חברות בדיווחים השוטפים לרשם החברות, עריכת ובדיקת הסכמים מסחריים ועוד.